Категорії

Минитиатюрные

Минитиатюрные
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Мініатюрні троянди Мейді
 Мініатюрні троянди Мейді, ТМ "Декоплант", Київ Походження: троянда Maidi була створена в 1984 році в Німеччині, Kordes. Колір: темно-червоний, з сріблясто-білим реверсом з червоною окантовкою. Характеристика квітки: прекрасний і не вибагливий сорт мініатюрної троянди з численними двоколір..
0.00грн
text_outstock
 
Алегрия (Alegria), мініатюрна троянда
Мініатюрна троянда Алегрия (Alegria) Чудовий сорт троянди спрей для зрізу та букетів. Походження: De Ruiter Innovations BV Нідерланди, 2007 Колір: пелюстки яскраво-помаранчевого кольору з рожевим відтінком Характеристика квітки: великі, ніжні, густо махрові квіточки 4-6 см в діаметрі, з вис..
0.00грн
text_outstock
 
Дорола (Dorola), мініатюрна троянда
Мініатюрна троянда Дорола (Dorola)  Походження: сорт Dorola був виведений в Ірландії (McGregy) в 1982 р Колір: яскраво-жовтий. Характеристика квітки: квітки Dorola яскраво-жовті, коли тільки розкриються, і добре тримають свій колір, проте в жаркому кліматі з часом вигорають до лимонно-кремов..
0.00грн
text_outstock
 
Епрікот Клементін (Apricot Clementine), мініатюрна троянда
Мініатюрна троянда Епрікот Клементіна (Apricot Clementine) Походження: Evers, Німеччина, 2001 г Колір: абрикосовий. В процесі цвітіння відтінок поступово змінюється від ніжно-лососевого до персикового. Характеристика квітки: великі, ніжні, густо махрові квіточки 4-6 см в діаметрі, трива..
0.00грн
text_outstock
 
Мініатюрні Троянди Ред Дід, ТМ "Декоплант", Київ
Троянди Ред Дід (Red Ded),ТМ "Декоплант", Київ  Походження: Harkness, Великобританія, 1978 р .. Колір червоний. Характеристика квітки: прекрасний і не вибагливий сорт мініатюрної троянди з численними насичено-червоними квітками, зборів в пишні суцвіття. Поєднує в собі прекрасну класичну фо..
0.00грн
text_outstock
 
Світ Дрім (Sweet Dream), мініатюрна троянда
Мініатюрна троянда Світ Дрім (Sweet Dream) Ідеальна для вирощування в горщиках, а також і в саду, як троянда патіо. Одна з найпопулярніших компактних Флорибунда останніх років. Походження: Fryer, Великобританія, 1987 р Колір: ніжно-абрикосового кольору (нерідко з лососевою-рожевим рум'янцем). Ха..
0.00грн
text_outstock
 

Грінландія © 2022
mail: info@greenlandia.com.ua